Teatr "My"

Zespół Teatralny "My" działa od ponad 17 lat w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Od początku swego istnienia prowadzony jest przez mgr Jacka Bruździaka.
W pracach koła teatralnego uczestniczą przede wszystkim uczniowie kamiennogórskich szkół średnich, chociaż w ostatnich latach na scenie pojawiają się również gimnazjaliści. Przez wszystkie lata bardzo licznie w zespole reprezentowana jest młodzież naszej Szkoły - Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Historia Zespołu Teatralnego "My"

Spektakle:
"Przedziwna kronika" - marzec 2008.
Premiera spektaklu odbyła się 14 marca 2008 r.
reżyseria: Jacek Bruździak
scenariusz, na podstawie fragmentu tekstu Szekspira "Jak wam się podoba", opracował: Zespół.
opracowanie muzyczne - Marek Dańczak
kostiumy - Małgorzata Gruszka i Anna Przerwa
Wystąpili:
Agnieszka Adamek, Alicja Cecelon, Mateusz Gacek, Angelika Jancik, Joanna Janik, Adrian Jankojć, Klaudia Kochmańska, Edyta Kocoń, Justyna Kozłowska, Joanna Kraszewska, Krzysztof Kurowski, Michał Kwaśniewski, Alicja Lipień, Emilia Łachinowicz, Malwina Madejewska, Gabriela Niedziałkowska, Justyna Oleksy, Martyna Osiecka, Magda Polewska, Marta Styrna, Magda Szymczak, Krystian Urban, Daria Wasiczko, Daria Zasada, Anna Zieleń.
Dotychczas spektakl obejrzało kilka tysięcy widzów z terenu powiatu kamiennogórskiego.

["Przedziwna kronika" - cz. 1/4]

["Przedziwna kronika" - cz. 2/4]

["Przedziwna kronika" - cz. 3/4]

["Przedziwna kronika" - cz. 4/4]